Sesje rpg

o rpg, dla rpg, do grania w rpg i moze innych grach


  • Index
  •  » inne
  •  » Jedi Academy mały klan- rekrutacja

#1 Sun-05-08 15:07:51

Hrabia Stalin le miqv

Hrabia Moderator

status co to?
a co to takiego?
Call me!
Skąd: Śfiat Pokemon
Zarejestrowany: Fri-07-07
Posty: 172
WWW

Jedi Academy mały klan- rekrutacja

Hej, gram ostatnio w JA, jeżeli macie, to może pogralibyśmy sobie w JA po necie? Są stałe serwery(niestety często bez broni i mocy poza skokiem) więc nie byłoby problemów z łącznością.

W JA p necie chodzi ogólnie o walki mieczem, nic więcej, bez cziterskich zagrywek, do których należą ulubione kombosy większości ludzi na świecie.

Reguły na serwerach cywylizowanych na free for all:
-nie być hamem, nie rzucać się na kogoś z mieczami, tylko wyzwać na pojedynek (często łamany przepis) albo po prostu stać z mieczami wł i czekać aż ktoś cie zaatakuję bądź zapytać "free for all in front of bar??"
-nie używać katów (ang. kata xD) czyli:
1.wciśnięcie 2klawiszy myszy jednocześnie
2.kucanie+chodzenie do przodu+atak mieczem
3.bieg+skok+atak mieczem jednocześnie
jest to właściwie większość kombosów z JA, czyli jedyne co zostaje to akrobacje i tłuczenie mieczem<- wydaje się proste, ale opanowanie reakcji na poszczególne ataki przeciwnika i rozpracowanie systemu krytyków zajmuje ok. 1 rok
------------------------------------------------------------------------------------------
Jako że 1, a może 2 klany na mnie "polują" postanowiłem założyć własny klan, aby te kretyny myślały, że mam jakąś ochronę czyjegoś klanu. W klanie mam już 1 osobe z mojej klasy a może 2 się znajdzie.

Mam dużo pomysłów na nazwe, chociażby
"Bastion"
"53 HammerHeads" <- moj ulubiony pomysł
"PolishPeacemakers"
i wiele innych.

Jako że sam nie jestem najlepszym graczem(ale całkiem niezłym) rangi typy ForceSuperiorMasterofJediKnights nie mają sensu więc proponuje:
-n00b
-Jedi
-Weak n00b killer
-n00b killer
-n00b slasher
-Clan Protector

nick wyglądałby chociażby tak:   [53HH] Miqv (n00b slasher) albo [53HH] Miqv (ns)


Dragon ball a nawet jeśli nie to przynajmniej rulez.Jeżeli macie inne zdanie to

Ja Moderator!Ja !!Feel the power of the Dark Side of Stalin! !!J hate Now J have even more powers than before!! J have turned into real, Legendary Super Sayajin  


Hrabia Stalin le Miqv

Offline

 
  • Index
  •  » inne
  •  » Jedi Academy mały klan- rekrutacja

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstomatolog warszawa międzylesie materace janpol wczasy w Sasinie